Sortiment

O nás

Rodinná firma Symůnek-ložiska Praha, s.r.o. vznikla v roce 1995 a po celou dobu své existence má sídlo a prodejnu na Praze 5.

Jsme specializovaným dodavatelem ložisek od miniatur až po velká průmyslová ložiska, gufer, o-kroužků, pojistných kroužků vnějších, vnitřních a třmenových. Dále nabízíme montážní a demontážní nářadí, stahováky, vytahováky, narážeče, průmyslovou chemii Loxeal, maziva, maznice, mazací lisy, sady na opravu stržených závitů V-Coil a další doplňkový sortiment.

Víme, že na rychlosti a kvalitě opravy závisí spokojenost každého zákazníka, proto je naší prioritou mít na skladě široký výběr ložisek od českých i zahraničních výrobců a dodavatelů.

Plníme všechny požadavky rychle, kompetentně, dodržujeme sjednané ceny a termíny. V případě nepředvídatelných komplikací okamžitě informujeme zákazníky a snažíme se najít řešení.

Samozřejmostí jsou odborné informace nejen k celému sortimentu ložisek, gufer a o-kroužků, ale i k průmyslové chemii a dalšímu doplňkovému zboží.

V případě poruch a havárií vzniklých mimo otvírací dobu naší prodejny využijte eshop Ložiska Praha, a pokud požadovaný produkt  naleznete, již jen zavolat na +420 603 583 569 a dojednat další postup.